O firmie
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

Przyjaźni 52/1U
53-030 Wrocław
woj. dolnośląskie
powiat Wrocław

tel: 71 346 18 86


Firma poleca

Firma jeszcze nie poleca innych.

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
O firmieSzanowni Klienci, jeśli jesteście aktualnie na etapie wymiany albo poszukiwania profesjonalnego sprzętu medycznego do Waszych gabinetów rehabilitacyjnych, lekarskich ewentualnie większych ośrodków medycznych, zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy Ronomed. Od lat zajmujemy się handlem sprzętu medycznego cenionych marek polskich i zagranicznych. Jako wyłączny reprezentant i importer tych produktów przedstawiamy Państwu okazały wybór m.in. aparatów do fizykoterapii, specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego oraz mebli do wyposażenia klinik, szpitali i przychodni.
Swą sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju, by w jeszcze bardziej wydajny sposób docierać ze swoimi produktami tam, gdzie nas Państwo potrzebujecie. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że przyjęty przez nas styl działań, spełnia potrzeby naszych Klientów, zapewniając wartościową współpracę na lata.
Punkt firmowy spółki Ronomed znajduje się we Wrocławiu. To właśnie w tym miejscu wystawiamy nasze sztandarowe sprzęty oraz przedstawiamy nowości.
Kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie - to hasło przyświecające naszej pracy. Kładziemy nacisk głównie na rozwój. Dbamy o najwyższą jakość i funkcjonalność asortymentu, który oferujemy, aby zawsze dawał okazję optymalnego zaopatrzenia, proporcjonalnie do wymagań konkretnych klientów.
Firma Ronomed służy Państwu fachowym doradztwem, jeśli chodzi o wybór urządzeń oraz mebli. Zapewniamy w dodatku komfortowe opcje finansowania (raty, leasing), kompetentną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Nasi stali Klienci mogą liczyć na ciekawe rabaty, korzystając z przygotowanego przez nas programu lojalnościowego. Warto zaopatrywać się właśnie u nas - zachęcamy do współpracy!

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.
tel: 71 346 18 86
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska